Merkezefendi Su Kesintisi – Güncel – Denizli Merkezefendi

Merkez Su Kesintisi – Güncel – Denizli Merkez Su Kesintileri aşağıdaki gibidir :

İliİlçesiMahallesiKesintinin Yapılacağı SaatlerAçıklama
Denizli Merkezefendi SIRAKAPILAR 2 Aralık 2022 Perşembe 09:00 Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) Genel Müdürlüğü’nün içme suyu iletim hatları üzerinde yapacağı çalışmalar nedeniyle 02.12.2021 Perşembe günü 09.00 ile 20.00 saatleri arasında Saraylar, İlbade, Muratdede ve Sırakapılar Mahallelerinde planlı su kesintisi yapılacaktır. Vatandaşlarımızın kesintiden mağdur olmamaları için önlem almaları gerekmekte olup, çalışmaların erken tamamlanması durumunda su belirtilen saatten önce verilebilecektir.
Denizli Merkezefendi SARAYLAR 2 Aralık 2022 Perşembe 09:00 Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) Genel Müdürlüğü’nün içme suyu iletim hatları üzerinde yapacağı çalışmalar nedeniyle 02.12.2021 Perşembe günü 09.00 ile 20.00 saatleri arasında Saraylar, İlbade, Muratdede ve Sırakapılar Mahallelerinde planlı su kesintisi yapılacaktır. Vatandaşlarımızın kesintiden mağdur olmamaları için önlem almaları gerekmekte olup, çalışmaların erken tamamlanması durumunda su belirtilen saatten önce verilebilecektir.
Denizli Merkezefendi MURATDEDE2 Aralık 2022 Perşembe 09:00Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) Genel Müdürlüğü’nün içme suyu iletim hatları üzerinde yapacağı çalışmalar nedeniyle 02.12.2021 Perşembe günü 09.00 ile 20.00 saatleri arasında Saraylar, İlbade, Muratdede ve Sırakapılar Mahallelerinde planlı su kesintisi yapılacaktır. Vatandaşlarımızın kesintiden mağdur olmamaları için önlem almaları gerekmekte olup, çalışmaların erken tamamlanması durumunda su belirtilen saatten önce verilebilecektir.
Denizli Merkezefendi İLBADE2 Aralık 2022 Perşembe 09:00
Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) Genel Müdürlüğü’nün içme suyu iletim hatları üzerinde yapacağı çalışmalar nedeniyle 02.12.2021 Perşembe günü 09.00 ile 20.00 saatleri arasında Saraylar, İlbade, Muratdede ve Sırakapılar Mahallelerinde planlı su kesintisi yapılacaktır. Vatandaşlarımızın kesintiden mağdur olmamaları için önlem almaları gerekmekte olup, çalışmaların erken tamamlanması durumunda su belirtilen saatten önce verilebilecektir.
Merkezefendi Su Kesintisi – Güncel – Denizli Merkezefendi

Denizli Su ve Kanalizasyon İdare’sinden alınan bu bilgiler %100 resmi bilgiler değildir. Denizli Su ve Kanalizasyon İdaresi bilgileri güncellediğinde güncellenir, eklediğinde eklenir. Merkez Su Kesintisi bilgileri tarafımızca oluşturulmamaktadır, bulunduğu Su ve Kanalizasyon İdaresi’nden alınmaktadır.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir