Karaburun Su Kesintisi – Güncel – İzmir Karaburun

Karaburun Su Kesintisi – Güncel – İzmir Karaburun Su Kesintileri aşağıdaki gibidir :

İliİlçesiMahallesiKesinti SüresiArıza TipiAçıklama
İzmir Karaburun İSKELE19.11.2021 saat 09:00 ile 11:00 arasında yaklaşık 2 saat su kesintisi olacaktır.Ana Boru ArızasıİSKELE MAHALLESİNDE ANA BORU ARIZASINDAN KAYNAKLI SU KESİNTİSİ YAPILMIŞTIR. KESİNTİDEN MİMOZA KOYU VE SİESTA KÜME EVLERİ ETKİLENECEKTİR.
İzmir Karaburun MERKEZ19.11.2021 saat 09:00 ile 11:00 arasında yaklaşık 2 saat su kesintisi olacaktır.Ana Boru ArızasıMERKEZ MAHALLESİNDE ANA BORU ARIZASI NEDENIYLE SU KESINTISI YAPILMIŞTIR. KESINTIDEN MAHALLENIN TAMAMI ETKILENECEKTIR.
İzmirKaraburunMerkez – İskele20 Ağustos 2022 Saati :10:00Ana Boru ArızasıMerkez mahallesi̇ yasemi̇n sokakta ana boru bağlantı çalışması nedeni̇ i̇le su kesi̇nti̇si̇ yapılmıştır. kesi̇nti̇den merkez mahallesi̇ efes si̇tesi̇ ve çevresi̇ etki̇lenecekti̇r.
Karaburun Su Kesintisi – Güncel – İzmir Karaburun

İzmir Su ve Kanalizasyon İdare’sinden alınan bu bilgiler %100 resmi bilgiler değildir. İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi bilgileri güncellediğinde güncellenir, eklediğinde eklenir. Karaburun Su Kesintisi bilgileri tarafımızca oluşturulmamaktadır, bulunduğu Su ve Kanalizasyon İdaresi’nden alınmaktadır.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir