Pamukkale Su Kesintisi – Güncel – Denizli Pamukkale

Pamukkale Su Kesintisi – Güncel – İzmir Pamukkale Su Kesintileri aşağıdaki gibidir :

İLÇEMAHALLELERKESİNTİ SÜRESİARIZA TİPİAÇIKLAMA
Pamukkale ANAFARTALAR1 Aralık 2022 Çarşamba 08:34 Ana Şebeke Bağlantısı 2056 SOKAK ALTYAPI ÇALIŞMALARI ESNASINDA OLUŞAN ANA ŞEBEKE ARIZASI NEDENİYLE SULAR KESİK.
Pamukkale DOKUZKAVAKLAR1 Aralık 2022 Çarşamba 08:34 Ana Şebeke Bağlantısı 2056 SOKAK ALTYAPI ÇALIŞMALARI ESNASINDA OLUŞAN ANA ŞEBEKE ARIZASI NEDENİYLE SULAR KESİK.
PamukkaleKarakurt11 Ağustos 2022 Çarşamba
13:00 -20.00
saatleri
Ana Şebeke BağlantısıDenizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) Genel Müdürlüğü’nün içme suyu iletim hatlarında yapılacak ana şebeke bağlantı çalışmaları nedeniyle su kesintisine gidilecektir. Bu kapsamda, Mahalle sakinlerinin kesintilerden mağdur olmamaları için önlem almaları gerekmekte olup, çalışmaların erken tamamlanması durumunda su belirtilen saatten önce verilebilecektir.
Pamukkale Su Kesintisi – Güncel – Denizli Pamukkale

Denizli Su ve Kanalizasyon İdare’sinden alınan bu bilgiler %100 resmi bilgiler değildir. Denizli Su ve Kanalizasyon İdaresi bilgileri güncellediğinde güncellenir, eklediğinde eklenir. Pamukkale Su Kesintisi bilgileri tarafımızca oluşturulmamaktadır, bulunduğu Su ve Kanalizasyon İdaresi’nden alınmaktadır.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir